OFERTA - Termo_szklo

Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA


   
  USŁUGI
   
  WYKONANIE I MONTAŻ:
  - Szkła hartowanego
  - Drzwi szklanych
  - Kabin prysznicowych
  - Grafik na szkle oraz lacobeli
  - Balustrad i schodów szklanych
  - Daszków szklanych
  - Luster
  oraz wszelkich Zabudowań Szklanych
 
SZKŁO
 
- Grafiki na szkle  
- Lacobele oraz inne szkło ozdobne
- Szkło hartowane
- Szkło bezpieczne oraz antywłamaniowe
- Szkło przeciwsłoneczne
- Szkło dźwiękochłonne
- Szyby zespolone w różnych konfiguracjach , również ze szprosami
 
            


SZYBY TERMOIZOLACYJNE (CIEPŁOCHRONNE)


          Jednym z głównych zadań postawionych obecnie przed szkłem jest wysokowydajna izolacja cieplna. W celu ograniczenia strat ciepła z pomieszczeń na zewnątrz, w oknach montuje się szyby termoizolacyjne z niskoemisyjną powłoką umieszczoną do wewnątrz przestrzeni międzyszybowej. Powłoka ta powstaje w wyniku napylania na powierzchnię szkła float bardzo cienkiego układu warstw i tlenków metali, który ma zdolność odbijania promieniowania długofalowego. Wypełnienie przestrzeni międzyszybowej gazem szlachetnym tj. argon lub krypton powoduje dodatkowe obniżenie strat ciepła z pomieszczenia.
          Parametrem określającym właściwości termoizolacyjne szyb zespolonych jest współczynnik przenikalności cieplnej U, który charakteryzuje ilość ciepła przenikającego przez szybę na zewnątrz.            
                
 • szyba zespolona jednokomorowa - U = 1,6 do 1,0
 •               
 • szyba zespolona dwukomorowa - U = 0,7 do 0,5

SZYBY PRZECIWSŁONECZNE

            
Dodatkową funkcją szyb zespolonych jest zapobieganie  przegrzewaniu się pomieszczeń, co obniża koszt klimatyzacji oraz  zwiększa komfort przebywania w nasłonecznionych pomieszczeniach. Szkło  przeciwsłoneczne może występować w wielu kolorach (reflex, antisol)
                          

SZYBY DŹWIĘKOCHŁONNE

            
Istotną funkcją szyb zespolonych jest również ochrona przed  hałasem. Wysokie właściwości dźwiękochłonne uzyskuje się poprzez :  zastosowanie szyb laminowanych, zbudowanych w oparciu o specjalne folie,  asymetryczną budowę szyby zespolonej (np. grubość formatki szklanej 4mm  i 6 mm)     
      

 
SZYBY BEZPIECZNE
            
Ochrona przed zranieniem w przypadku rozbicia szyby to główne zadanie szyby bezpiecznej.
W skład szyby bezpiecznej wchodzi przynajmniej jedna szyba  laminowana, optycznie nie różniąca się od tradycyjnej szyby. Szyba, ta  posiada podwyższoną odporność na uderzenia i pchnięcia .BEZPIECZNE ANTYWŁAMANIOWE
            
Podstawowym walorem tej szyby jest ochrona przed  złodziejami. Zastosowana w oknie ze wzmocnionymi okuciami pozwala  zrezygnować z dodatkowych zabezpieczeń takich jak rolety czy okiennice ,  dzięki czemu elewacja ma estetyczny wygląd. Szyby antywłamaniowe są  szybami laminowanymi.


Copyright © 2017 Termoszkło. All Rights Reserved.  Designed by agrakom.pl & halos.com.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego